Jesteś ambitny?
my też!

Ambitni to Wy, bo to Wy jesteście ambitni: maturzyści ze świetnymi ocenami z informatyki, studenci pierwszego roku kierunków technicznych. Setki osób, a może już tysiące wspaniałych osób, które uczyły się na naszych kursach informatyki. Jesteśmy dumni, że możemy Wam pomóc

Ambicja jest Wasza — my jedynie tworzymy kursy, które pomagają ją zrealizować.•

Jeśli jesteś ambitny, ale nie pracowałeś jeszcze z naszymi kursami, poznaj nas bliżej i zobacz, co sprawia, że dają takie wyniki na maturach z informatyki i egzaminach na studiach:

Mamy doświadczenie

Nikt tak nie uczy informatyki jak Ambitni, i nie chodzi o to, że jesteśmy geniuszami. Po prostu uczymy od dawna, i od dawna wiemy, co działa i co realnie sprawdza się na egzaminach.

Sama marka Ambitni jest nowa (od 2021 r.) ale znajdziesz tu wyłącznie osoby z ogromnym doświadczeniem praktycznym i dydaktycznym.

Ambicja!

Ambitni zawsze dużo pracują, ale i dużo osiągają. Warto być ambitnym.

Tych kolejnych roczników matur i egzaminów na studia nie da się niczym zastąpić. To one są źródłem jakości, po którą przychodzą, i którą dostają od nas kolejni kursanci.

Dostarczamy wyniki

Z Ambitnymi możesz zdać maturę bądź egzamin - lepiej niż bez nich.

To najważniejsza różnica, cecha i powód, dla którego stale wybierają nas nowi kursanci, a aktualni polecają Ambitnych swoim znajomym i młodszym rocznikom. Tworzymy kursy, który pomagają uczyć się wydajniej, dając więcej sprawdzonej wiedzy w krótszym czasie. Na finalny wynik egzaminu składa się wiele czynników, ale ten, który dostarczamy, czyli kursy i korepetycje, ma zawsze nienaganną formę i jakość.

Angażujemy się

Całych Ambitnych można zawrzeć w dwóch słowach zdasz lepiej.

Każdy egzamin wydarza się tylko raz — druga próba to już nie to samo. Naszą ambicją jest zawsze sukces za pierwszym podejściem.Gdy zawodowo uczy się do egzaminu innych, ich wyniki są Twoimi wynikami. To, jak wiele dobrych i bardzo dobrych ocen uzyskują kursanci Ambitnych, to najlepsze potwierdzenie naszej skuteczności.

Chcę się uczyć z Wami!
Umawiam się na rozmowę >>

Jesteśmy ambitni.

Ambicja jest sednem wszystkiego co robimy, ale Ambitni to dużo więcej niż ona sama. Mamy nie tylko chęci do działania, ale też wiedzę praktyczną i merytoryczną pozwalającą oferować coś jedynego w swoim rodzaju...
...doskonały wynik na egzaminie jako produkt.

Ambitni to szkoła informatyki zbudowana na latach sukcesów w nauczaniu grupowym i indywidualnym — zespół fachowców specjalizujących się w tym, by ich klienci byli bardzo zadowoleni z wyników uzyskiwanych na egzaminach z informatyki. 

Aby osiągać te cele regularnie co roku, w naszych kursach łączymy świeże spojrzenie na metodykę, energię działania i doskonałe dopasowanie do zasad i wymogów egzaminowania. Niczym nasi kursanci, jesteśmy zawsze przygotowani na to, co może wydarzyć się na sali. 

Łącząc to wszystko w całość, naszą najważniejszą ambicją jest Twój sukces na najbliższym egzaminie.

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NAS?
Napisz i zostań częścią kadry Ambitnych!
KONTAKT Z AMBITNYMI
CO CHCIAŁBYŚ JESZCZE O NAS WIEDZIEĆ?
Pytaj swobodnie, to jeszcze nie egzamin .

Dzwoń, pisz albo od razu przejdź tu i wybierz kurs dla siebie.

Zapraszamy!
KONTAKT Z AMBITNYMI
© Ambitni Szkoła Informatyki 011111100101(2) | jesteś niemal gotowy!
crossmenu